20 C
Lefkoşa
Perşembe, Şubat 25, 2021

Küçük kız en çok kazanan YouTube yıldızları arasında: Geliri 18.5 milyon dolar…

Rusya’nın Krasnodar kentinden 6 yaşındaki Anastasiya Radzinskaya, Forbes dergisinin hazırladığı en çok kazanan 10 YouTube yıldızı listesinde ikinci kez yer aldı.

Forbes’in Rusça internet sitesinde yer bulan haberde, “Amerikan Forbes dergisi, 10 Aralık’ta YouTube’un en çok kazanan 10 yıldızının listesini yayınladı. Krasnodar Bölgesi’nden 6 yaşındaki Anastasiya Radzinskaya, listede 7’inci sırada yer aldı” ifadelerine yer verildi.

Forbes’in listesine ikinci kez giren Anastasiya’nın ‘Like Nastya‘ adlı kanalı, 2019’da 18 milyon dolarlık gelirle üçüncü sırada yer almıştı.

Dergiye göre, Radzinskaya’nın bu yılki geliri 18.5 milyon dolar, toplam izlenme sayısı 39 milyar ve toplam abone sayısı 190.6 milyon oldu.

Ryan Kaji, geçen yıl önce olduğu gibi yine listede ilk sırada yer aldı. Şu an 9 yaşında olan Kaji, 3 yaşından beri YouTube’da. Forbes, Kaji’nin bu yılki gelirini 29.5 milyon dolar olarak belirledi.

Ayrıca Kaji, bu yıl 41.7 milyon aboneyle birlikte 12.2 milyar izlenme sayısına ulaştı. Öte yandan listeye ilk kez giren Mr. Beast (Jimmy Donaldson), toplam 3 milyar izlenme ve 47.8 milyon abonesiyle 24 milyon dolar kazanarak ikinci sırada yer aldı.

Popüler Haberler

Başbakanlık:TC-KKTC 2021 yılı İktisadi ve Mali İşbirliği Protokolü 3 Mart’ta Ankara’da imzalanacak

Başbakanlıktan yapılan açıklamaya göre  protokole, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Başbakan Ersan Saner imza koyacaklar. Protokolle ilgili teknik çalışmalar Ankara’da...

5+1 gayrıresmi konferansı 27-29 Nisan’da Cenevre’de !

Birleşmiş Milletler (BM) Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere'yi 27-29 Nisan'da İsviçre'nin Cenevre kentinde bir araya getirecek. BM Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, yaptığı...

Pandemide çalışan bir hemşire pozitif!

Devlet hastanesinde enfeksiyon karantina servisinde çalışan  bir hemşire Covid-19’a yakalandı. Haber Kıbrıs Haber Merkezi’nin edindiği bilgiye göre hemşirenin hastane içerisinde...

İngiltere’deki vaka sayılarında dikkat çeken düşüş!

İngiltere'deki vaka sayılarında dikkat çeken düşüş! 10 binin altına geriledi.Aralık ayında duyurulan mutasyon sonrası İngiltere'de vaka sayıları hızla yükselmiş ve günlük yeni vaka...

Son Yorumlar