34 C
Lefkoşa
Cuma, Haziran 25, 2021
spot_img
spot_img

Astroloji: Haftalık burç yorumları (19-25 Nisan 2021)…

Astrolog Zeynep Özyörük’ten 19-25 Nisan 2021 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

19-25 NİSAN 2021 HAFTASINDA HANGİ KONULAR ÖNE ÇIKACAK?

Bu hafta gökyüzü oldukça yoğun ve sürprizlerle dolu. Hafta başında Güneş ve Merkür, 29 derece Koç burcunda kavuşuyor. Bu gökyüzü olayı, çok güçlü bir enerjinin açığa çıkabileceğini gösteriyor. Sabırsızlık ve haklı çıkma endişesi hedefe giden yolda çeldirici olabilir. Dolayısıyla hayatınızdaki otorite figürlerinin vereceği tavsiyelere uymak daha fazla fayda sağlayabilir. Aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca maddi konularda, güvenlik ve konfor alanlarında yaşanabilecek sürpriz gelişmeler öne çıkacak. Hafta başından itibaren etkisi hissedilecek olan Venüs ve Merkür’ün, Uranüs ile kavuşumu, ilişkiler ve ekonomi alanında sürpriz gelişmeleri tetikleyecek. Uranüs’ün kripto para piyasalarını çok fena sallaması mümkün. Bazıları çok para kazanırken, bazıları fena zarar edebilir, dikkat! Bu etki aynı zamanda ekonomik alanda önemli kararları da tetikleyecek. Hafta sonu, geçtiğimiz Şubat ayında almış olduğumuz kararlara ve yeni oluşumlara odaklanacağız. Bu alanda, hafta içi yaşanacak sürpriz durumlar neticesinde harekete geçmek maddi ve stratejik anlamda önem kazanacak. Hedeflere giden yolda istikrar elde edeceğiz. Hafta ortasında Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar aile, yuva ve gayrimenkul gibi konularda daha fazla efor sarf edebilir, aksiyona geçebiliriz. Bu dönemde yaşanabilecek rahatsızlıklara, özellikle mide problemlerine dikkat! Savunmak, korumak, kollamak enerjisiyle adım atarken karşı tarafa zarar verebiliriz.

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş-Merkür kavuşumu, özel hayatınızı, tarzınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Burada agresyon, öfke, sabırsızlık gibi eğilimleri yok etme imkanına sahip olacaksınız. Özellikle size kılavuzluk etmek isteyen insanların sözlerini ve tavsiyelerini uygulamaya çalışın. Yine aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değer ve gayrimenkul alanına odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissetmek isteyeceksiniz. Maddi alanda alacağınız sürpriz haberler, olumlu gelişmeler hafta başından itibaren sizi sevindirirken, yeni başlangıçlar konusunda harekete geçmenizi sağlayacak. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar eviniz, aileniz, yuvanız konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Tadilatlar, aile içindeki rahatsızlıklar veya gayrimenkul satışları gibi konular ön plana çıkabilir.

BOĞA BURCU (21 NİSAN-20 MAYIS)

BOĞA BURCU (21 NİSAN-20 MAYIS)

Hafta başındaki Güneş-Merkür kavuşumu, size hedefleriniz konusunda önemli bir haber veya sonuç getirebilir. Yine hafta başında Güneş ve Merkür’ün burcunuza geçmesiyle birlikte etrafınızdaki insanların dikkatini daha fazla çekebilir, ilişkiler konusunda daha hassas davranmak isteyebilirsiniz. Pahalı alışverişlere, lüks tüketime dikkat! Bu alanda gerçekleşebilecek sürpriz haberler, beklenmedik olaylar sizi çok mutlu edebilir. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar yakın akrabalarınız, kardeşleriniz, yaşadığınız ortam alanında, daha savunmacı ve müdahaleci olabilirsiniz. Burada işiniz veya partneriniz sizi buna mecbur bırakabilir.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş-Merkür kavuşumu, kariyer gelirleriniz alanında gerçekleşecek. Burada önemli bir otoritenin fikrini almak veya ondan gelecek tavsiye ile hareket etmek size güç kazandırabilir. Yine aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca kaynak yaratmak, maddi manevi güvenlik sağlamak konusundaki endişe ve kaygılarınızı yok etmek için çaba gösterebilirsiniz. Takdir edilme ihtiyacınız burada sizi motive edecek. Ailevi konulara odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar maddi konular, gelirler, kaynaklar konusunda daha hırslı, hedef odaklı hareket etmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki ana motivasyon, kazanç yaratmak ve kendinizi değerli hissetmek olabilir.

5 / 13

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Hafta başında Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş-Merkür kavuşumu, kariyer hayatınızda yaşayabileceğiniz önemli değişiklikleri işaret ediyor. Aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca sosyal çevrenize ve arkadaş gruplarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle, 11 Haziran’a kadar özel hayatınız, sağlığınız, bireysel hedefleriniz konusunda daha hırslı alabilirsiniz. İş hayatınızdaki pozisyonunuz, üst düzey yöneticilerle olan ilişkiniz buna neden olabilir.

6 / 13

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş-Merkür kavuşumu, yurt dışı bağlantılarınızı ön plana çıkaracak. Aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca tüm dikkatinizi iş hayatınıza verebilirsiniz. Toplum önündeki konumunuz önem kazanacak. Burada alabileceğiniz sürpriz haberler, yaşayabileceğiniz beklenmedik durumlar sizi mutlu edecek. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte 11 Haziran’a kadar aileniz ve eviniz ilgili yeni kararlar alıp bunları gizlice hayata geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş-Merkür’ün kavuşumu maddi konularda yeni kararlar almanıza neden olacak. Burada bir otoriteden alacağınız haber veya bilgi size çok fayda sağlayabilir. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar sosyal çevreniz ve ailenizle ilgili gelecek planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-23 EKİM)

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-23 EKİM)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür kavuşumu, ortaklık ve sözleşmeler gibi alanlarda önemli bilgileri size getirecek. Bu bilgiler doğrultusunda alacağınız kararlar işinizi kolaylaştırabilir. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca, işiniz ve aileniz konusunda çok daha hırslı, savunmacı, mücadeleci olacaksınız. Maddi anlamda aileye daha fazla katkı sağlamak veya gayrimenkul alım satım konusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU (24 EKİM-22 KASIM)

AKREP BURCU (24 EKİM-22 KASIM)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş-Merkür kavuşumu çalışma ortamınızı hareketlendirecek. Burada otoriter kişilerden alacağınız haberler size çok büyük farkındalık sağlayabilir. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, akrabalar ve seyahatlerle ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla olan iletişiminizde daha sakin olmanızda fayda var. Geçmişte yaşananlara odaklanabilirsiniz.

YAY BURCU (23 KASIM-21 ARALIK)

YAY BURCU (23 KASIM-21 ARALIK)

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür’ün Koç burcundaki kavuşumu, aşk hayatınızı ve bireysel yeteneklerinizi etkileyecek. Burada alacağınız bir haber, size başarıyı veya daha fazla gücü getirebilir. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar yatırımlar, tasarruflar, eşiniz ile olan ortak sermayeler, miras, vergi, kredi veya bankalar konusunda daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-20 OCAK)

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-20 OCAK)

Hafta başında Güneş ve Merkür’ün Koç burcundaki kavuşumu, aileniz ve evinizle ilgili önemli kararlar alacağınızı işaret ediyor. Burada alacağınız finansal bir haber size yol gösterici olabilir. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte, 11 Haziran’a kadar eşiniz, ortağınız veya partneriniz ile olan ilişkide daha mücadeleci olabilirsiniz. Kavga ve gürültülere dikkat! Gayrimenkul, alım satım gibi işler önem kazanırken yasal süreçler de devreye girebilir.

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)

Hafta başında Güneş ile Merkür’ün Koç burcundaki kavuşumu yakın çevreniz ve akrabalarınızla sorunlar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Buradan alacağınız bir haber size önemli bir başarıyı getirebilir. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, 11 Haziran’a kadar, çalışma ortamınız, günlük rutininiz, sağlığınız konusunda daha mücadeleci davranabilirsiniz. Özellikle bu dönemde mide rahatsızlıklarına ve genel anlamda sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz!

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Hafta başında Güneş ve Merkür’ün Koç burcunda kavuşumu yeni kaynaklar yaratarak gelirinizi artıracağınızı gösteriyor. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte, 11 Haziran’a kadar, aşk hayatınız ve hobilerinizle ilgili konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla olan ilişkinizde daha yapıcı davranmanızda fayda var. Onların sağlığına daha fazla önem gösterebilirsiniz.

Popüler Haberler

Son Yorumlar