14.4 C
Lefkoşa
Pazar, Şubat 28, 2021

Astroloji Profesörü Abdülaziz’den 2021 yılı değerlendirmesi!

* Astroloji Profesörü Dr. Abdalla Abdelaziz, şuanki koalisyon hükümetinin yapacak birşeyinin kalmadığını, hükümetin çok yakında düşeceğini söyleyerek, Nisan ile Haziran ayları arasında bir erken genel seçime gidildikten sonra yeniden 4’lü koalisyon hükümetinin kurulacağını belirtti.

* Astroloji Profesörü Dr. Abdalla Abdelaziz, 2021’de siyaset dünyası ve ekonomideki gelişmeler hakkında North Cyprus UK Gazetesi’ne çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Hükümet düşecek, yapacak birşeyleri kalmadı” Abdalla Abdelaziz, Meclis Başkanlığı seçimi tartışmaları nedeniyle zaten bir erken genel seçimin konuşulduğunu ve Ulusal Birlik Partisi (UBP), Demokrat Parti (DP) ve Yeniden Doğuş Partisi’nin (YDP) ortaklığındaki koalisyon hükümetinin çok yakında düşeceğini söyledi.

Hükümet edenlerin yapacak birşeyinin kalmadığını belirten Abdelaziz, Nisan ile Haziran ayları arasında bir erken genel seçime gidileceğini ifade etti. İlk üçte CTP, UBP ve YDP var Seçimden Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP)’nin birinci parti, UBP’nin de ikinci parti olarak çıkacağını söyleyen Abdelaziz, YDP’nin ilk 3 parti içerisine gireceğini ve hatta anahtar parti konumunda olacağını kaydetti.

Abdalla Abdelaziz, Toplumcu Demokrasi Partisi(TDP)’nin de seçimin galip gelenleri arasında yer alacağını ifade ederek, DP ve Halkın Partisi(HP)’nin barajı geçmekte zorlanacaklarının altını çizdi. Abdalla Abdelaziz, erken seçimin ardından yeniden 4’lü koalisyon hükümetinin kurulacağını da belirtti.

Siyasette başarılı kişileri de sıralayan Astroloji Profesörü Dr. Abdalla Abdelaziz, Faiz Sucuoğlu, Tufan Erhürman, Cemal Özyiğit ve Zorlu Töre isimlerini öne çıkardı. Ekonomi, çok daha kötü duruma gelecek Abdelaziz, coronavirüs salgını süreci nedeneiyle 2021 yılında ekonominin çok daha kötü duruma geleceğine dikkat çekerek, “Bizi zor günler bekliyor” dedi.

DETAY

Popüler Haberler

Aziz dayı artık yok!

Okullar yolunda  bulunanTexas Büfe mekanının sahibi  Aziz Derebeyler hayatını kaybetti. Bir çok öğrencinin Aziz Dayı diye hitap ettiği Aziz...

Vakaların seyri değişmedi!

"Toplam 3338 test yapıldı, 21'i yerel 33 pozitif vakaya rastlandı, 24 kişi taburcu edildi" Son 24 saatte yapılan test...

LAÜ Hukuk Akademisyeni Albaş, “Sosyal Adaletin”önem

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Saniye Albaş,sosyal adalet kavramının önemine dikkat çekti. Dünyada'sosyal adalet kavramına,...

Aziz Derebeyler hayata veda etti

Lefkoşa ‘okullar yolunda’ki 31 yıllık Teksas Büfe’nin işletmecisi Aziz Derebeyler hayatını kaybetti. Uzun yıllar 20...

Son Yorumlar