19 C
Lefkoşa
Perşembe, Nisan 15, 2021
spot_img
spot_img
spot_img

Celine Dion’un şok eden görünüşü hasta mı söylentilerini ayyuka çıkardı!

Celine Dion’un Diyet ve Egzersizi - Nasıl Kilo Verdi?

Güçlü Titanik batarken ve Rose trajik bir şekilde hipotermiden ölen Jack’i anımsatırken, Kelt flütünün notaları ve Celine Dion’un sesi kalbimizin duvarlarına çarpar ve bize kayıp aşkımızı hatırlatır.

Celine Dion, “My Heart Will Go On” şarkısını söyledi. Titanik ve bir gecede popüler oldu. Bugün bile hit albümler satmaya devam ediyor. Ancak son zamanlarda fotoğrafları ortaya çıktığında incelemeye alındı. Celine Dion (51), insanları endişelendiren ve meraklandıran çok fazla kilo vermiş gibi görünüyordu.

Neyse ki, Celine Dion kilo vermeyi ele aldı ve tamamen iyi olduğunu onayladı. İyi besleniyor ve sağlıklı olmaya çalışıyor. Celine Dion’un kilo vermesinin, diyetinin ve tercih ettiği egzersiz şeklinin bir ayrılışı. Aşağı kaydır!

Celine Dion Kilo Verdi mi?

Celinedion Instagram

Celine Dion, son görünüşlerinde eskisinden daha zayıf görünüyor. İnsanlar, Celine’in kilo verdiğini ve sağlığında bir sorun olup olmadığından endişe duyduklarını hemen belirtiyorlardı. Kilosunun neden bu kadar çok abartılı olduğunu anlamak için son fotoğraflarından birkaçına göz atın.

Celinedion Instagram, Celinedion Instagram

Açıkça, çok kilo vermiş gibi görünüyor. Kısa süre önce yaptığı bir röportajda Celine Dion, ABC News’e “Biraz daha zayıf olduğum doğru. Her şey yolunda, hiçbir sorun yok. ” İyi olması bir rahatlama. Peki Celine Dion nasıl kilo verdi? Bir sonraki bölümde öğrenelim.

Celine Dion Kilo Kaybetti

Celine bale dersleri aldığını açıkladı. O söyledi İnsanlar dergisi, “İnsanlar” O çok daha zayıf “diyor ama ben çok çalışıyorum. Hareket etmeyi seviyorum ve (kilo kaybı) beraberinde geliyor. ” Haftada dört kez baleye gidiyor. Bu, elbette, çok fazla kalori yakarak ince bir figür kazandırır.

Celinedion Instagram

Dansa olan sevgisini de içtenlikle ifade etti. “Dans, tüm hayatım boyunca DNA’mda oldu” dedi İnsanlar. “Bu bir rüya. Ve çok zor! “

Celine Dion da diyet sırlarını paylaştı. İşte bir günde ne yiyor.

Celine Dion’un Diyeti

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Céline Dion (@celinedion) tarafından paylaşılan bir yayın


Kahvaltı – Sade kahve + kruvasan

Öğle yemeği – Baget + salata veya karnabahar vichyssoise (çorba) veya salatalı kiş + tatlı İtalyan muhallebi, Sabayon

Atıştırmalıklar – Mevsim meyveleri veya Bavyera incirleri veya Fransız kirazları

Akşam yemegi – Sfihas (Akdeniz etli börek) + ara sıra kızarmış karnabahar veya patates kızartması.

Celine Dion, bale yapmanın ve iyi beslenmenin yanı sıra düzenli olarak egzersiz yapar. İşte egzersiz rutini.

Celine Dion’un Antrenmanı

İle bir röportajda ElleCeline Dion, “Sabit bisikletle başlıyorum, sonra, boynumu tutmak için – ki bu çok uzun – omuz bıçaklarımı tonlamak için bir masaj masasında midem üzerine yatıyorum, avuç içlerime veya dirseklerime iterek – ki bu çok uzun – şarkı söyle. Fizyoterapistim omurgamın hizalı olduğundan ve kürek kemiklerimin birbirine yapışmadığından emin oluyor. “

İkizleri de onu ayak parmaklarında tutar. Ayrıca haftanın altı günü konser veriyor ve turlara çıkıyor. Bu, birkaç kalori daha yakmasına yardımcı olur.

Celine Dion’un Yeme Bozukluğu Söylentileri

Her türlü vücut dönüşümü, özellikle de kişi ünlüse söylentilere yol açar. Celine Dion da sıska utandı ve yeme bozuklukları söylentileri etrafta dolaşmaya başladı.

Celine Dion, Ocak 2020’de eleştirmenlerini susturmaya karar verdi. O söyledi Güneş, “Bunu kendim için yapıyorum. Güçlü, güzel, kadınsı ve seksi hissetmek istiyorum. Eğer beğenirsem bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Zahmet etmeyin. Resim çekmeyin. Eğer hoşuna giderse orada olacağım. Yapmazsan beni rahat bırak. “

Celine Dion, Cesaret Dünya Turunda, “Vücudumda bir sorun mu var? Ben bale yapıyorum. Çok fazla esniyorum ve egzersiz yapıyorum çünkü zihnime, bedenime ve ruhuma yardımcı oluyor. Geri döndüğünüzde, 12 yaşımdayken yüzüm daha yuvarlaktı çünkü gençken daha fazla şişman oluyorsunuz … Ama ben her zaman çok zayıftım. “

Ne yazık ki, kilo verme veya yeme bozukluğu söylentilerine ilk kez değinmek zorunda değildi. 2007’de kendisi ve benzer vücut şekline / tipine sahip milyonlarca başka insan için ayağa kalkmak zorunda kaldı. “Zayıf olmam ve hiç çaba sarf etmemem insanları sinirlendiriyor. Hayatım boyunca zayıftım. Ailemde hiç kimse fazla kilolu değil. “

İşte size bir fikir vermesi için Celine Dion’un bazı resimleri.

__queen.of.vegas__ Instagram, loja_alternativasc Instagram

Shutterstock, Shutterstock

gettyimages Celinedion Instagram

gettyimages, gettyimages

Celine Dion Her Zaman Zayıf Olmuştur

Celine Dion her zaman zayıf ve zayıf olmuştur. Son zamanlarda spor yapıyordu, bu onun daha sıska görünümünün nedeni olabilirdi. Ancak eski fotoğraflarına bakıldığında, “şiddetli” bir kilo kaybı yaşamadığı anlaşılıyor.

Anlamamız gereken şey, insanların tüm vücut şekil ve boyutlarına sahip olmalarıdır. Celine Dion, “zayıf” veya zayıf vücut şekli kategorisine girer. Bu vücut tipi aynı zamanda ektomorfik vücut tipi olarak da bilinir.

Bu vücut tipine sahip insanlar, ne kadar yedikleri önemli değil, kilo almaktansa kilo verme eğilimindedirler.İnsanların kaybetmek yerine hızlı kilo alma eğiliminde oldukları endomorfik vücut tipinin diğer bir aşamasıdır.

Ayrıca yaşlandıkça hücrelerimizdeki kolajeni kaybederiz. Cilt esnekliğini kaybeder ve kas kaybı başlar. Sonuç olarak, insanlar “zayıf” görünmeye başlayabilir.

Sonuç

Shutterstock

Celine Dion biraz kilo verdi. Bale yapıyor, iyi besleniyor ve teninde harika hissediyor. Ama her zaman ince bir vücuda sahipti ve hayatında harika gidiyor. Daha fazla mutluluk, barış ve daha fazla şarkı albümünden başka bir şey istemiyoruz. Çünkü sonuçta önemli olan tek şey sağlıklı bir beden ve zihin.

Umarım bu makale, Celine Dion’un son kilo kaybı hakkındaki sorularınızı ve iyi olup olmadığını yanıtlamanıza yardımcı olmuştur. Sağdaki gülen yüz düğmesine tıklayın ve gönderiyi arkadaşlarınızla paylaşın.

Popüler Haberler

Son Yorumlar