6 C
Lefkoşa
Pazartesi, Ocak 25, 2021

Görevimiz Tehlike 7 çekimlerinde yeni aşk!

Tom Cruise‘un Görevimiz Tehlike 7’de (Mission: Impossible 7) başrolü paylaştığı Hayley Atwell’le çıktığı söyleniyor.

Roma’yla Venedik gibi İtalyan şehirleri ve Norveç’in de dahil olduğu Avrupa’nın birçok yerinde şu anda çekimleri devam eden Görevimiz Tehlike devam filmi üzerinde çalışan iki yıldızın sette “kaynaştığı” bildirildi.

The Sun’a göre 58 yaşındaki Cruise şu an Britanya doğumlu 38 yaşındaki Atwell’le romantik bir ilişki içinde ve kaynaklar, koronavirüs pandemisi sırasında film çekmeye bağlı zorlukların çifti yalnızca “birbirine yakınlaştırdığını” iddia ediyor.

Yapım ekibinden bir kaynak The Sun’a verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı:

Tom ve Hayley ilk günden itibaren birbirleriyle iyi geçiniyordu. Tecrit önlemleri ve beraberinde gelen tüm zorluklar onları birbirine daha da yakınlaştırdı ve neredeyse ayrılamaz oldular.
Mesai sonrasında buluşuyorlardı ve Hayley, Tom’un Londra’daki evine gitmişti. Çok iyi anlaşıyorlar ve ikisi de çok mutlu görünüyor.

v2.jpg

Cruise, Venedik’te Görevimiz Tehlike’nin akrobatik sahnelerini canlandırırken (AFP)


Çift yakınlarda Londra’daki bir gösterimde el ele tutuşurken görüldüğünde ilişkilerini kısa süre içinde kamuoyuyla paylaşacakları yönündeki spekülasyonlar körüklenmişti. Bu, 2012’de eski eşi Katie Holmes’tan ayrılmasından bu yana, Top Gun’ın oyuncusunun ilk kez uzun süreli ilişkisinin olacağı anlamına geliyor.

Scientology Kilisesi mensubu Cruise, 2013’te Orange is the New Black yıldızı Laura Prepon’la ilişkiliydi ve geçen yıl Handmaid’s Tale’da başrolü oynayan Elizabeth Moss’la yakınlaştığı söylenmişti.

Cruise’un üç çocuğu var; 27 yaşındaki Isabella ve 25 yaşındaki Connor, Nicole Kidman ile olan evliliğinden; 14 yaşındaki Suri’yse aktris Holmes’la olan ilişkisinden.

v3.jpg

Ekim ayındaki çekimler sırasında Cruise yüz maskesi takarken (AFP)​​​​


Kaptan Amerika ve Christopher Robin’de rol alan Atwell’in daha önce model Evan Jones’la bir ilişkisi vardı fakat iki yıl süren beraberliğin ardından çift 2015’te ayrılmıştı.

Popüler Haberler

Palmas’ın uçağı düştü! Başkan ve dört futbolcu hayatını kaybetti!

Brezilya Serie D takımlarından Palmas'ın başkanını ve 4 futbolcusunu taşıyan özel uçak, kalkıştan kısa bir süre sonra yere çakıldı. Kazada kurtulan olmadığı...

Bakan Pilli: Toplam 1740 test yapıldı

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, son 24 saatte yapılan test sayısının 1740  olduğunu, 21'i yerel 27 pozitif vakaya rastlandığını , 2 kişinin hayatını...

Salih Carka hayata veda etti

Koronavirüsten bugün bir kişi daha hayatını kaybetti. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi gören covid19 hastası...

Lapta ve Alsancak için ek kararlar alındı!

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser ve Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, geçen hafta Sağlık Üst Kurulu ve Bakanlar...

Son Yorumlar