14.4 C
Lefkoşa
Pazar, Şubat 28, 2021

İbo Show’da Mehmet Ali Erbil sürprizi! İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil İbo Show’da buluşuyor! İşte ilk kare…

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’in İbo Show’un da izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Yakalandığı Kaçış Sendromu hastalığı nedeniyle ölümden dönen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil İbo Show’a konuk oluyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan İbrahim Tatlıses ile Mehmet Ali Erbil’in buluşmasından ilk kare sosyal medyada heyecan ayarttı. Son dakika haberi olarak magazin gündemine düşen fotoğraf karesi Mehmet Ali Erbil’in evinde çekildi. Evinde tedavisine devam eden Mehmet Ali Erbil ziyaretine gelen İbrahim Tatlıses, eski dostu ile program çekimlerini burada gerçekleştirdi.

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’in İbo Show’un da izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Yakalandığı Kaçış Sendromu hastalığı nedeniyle ölümden dönen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil İbo Show’a konuk oluyor.

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görmeye başlayan şovmen Mehmet Ali Erbil uzun süredir evinde dinleniyor.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan İbrahim Tatlıses ile Mehmet Ali Erbil’in buluşmasından ilk kare sosyal medyada heyecan ayarttı. Son dakika haberi olarak magazin gündemine düşen fotoğraf karesi Mehmet Ali Erbil’in evinde çekildi. Evinde tedavisine devam eden Mehmet Ali Erbil ziyaretine gelen İbrahim Tatlıses, eski dostu ile program çekimlerini burada gerçekleştirdi. Ünlü ikilinin birlikte yer aldığı kareyi ise Erbil’in yakın dostları Tolga Yüce ve Ercan Avşar paylaştı.

Mehmet Erbil’in kızı Sezin Erbil de çekimler sırasında çektiği fotoğrafı “Ve işte herşeyim. Çok soruyordunuz, sizin için biraz önce çekilmiş son hali” notuyla paylaştı.

Popüler Haberler

Aziz dayı artık yok!

Okullar yolunda  bulunanTexas Büfe mekanının sahibi  Aziz Derebeyler hayatını kaybetti. Bir çok öğrencinin Aziz Dayı diye hitap ettiği Aziz...

Vakaların seyri değişmedi!

"Toplam 3338 test yapıldı, 21'i yerel 33 pozitif vakaya rastlandı, 24 kişi taburcu edildi" Son 24 saatte yapılan test...

LAÜ Hukuk Akademisyeni Albaş, “Sosyal Adaletin”önem

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Saniye Albaş,sosyal adalet kavramının önemine dikkat çekti. Dünyada'sosyal adalet kavramına,...

Aziz Derebeyler hayata veda etti

Lefkoşa ‘okullar yolunda’ki 31 yıllık Teksas Büfe’nin işletmecisi Aziz Derebeyler hayatını kaybetti. Uzun yıllar 20...

Son Yorumlar